Horský hotel Kráľova studňa

Services

Everyone will surely choose from our wide range of services. With its complexity, Kráľova studňa can satisfy both demanding guests and everyday tourists. Whether you stop by as a tourist or use our long-term stay offer, our staff will make sure you feel like in the kingdom.

Sauna

Nie je nič príjemnejšie ako si oddýchnuť a zrelaxovať po náročnej túre alebo celodennej lyžovačke. U nás môžete zregenerovať svoje telo aj myseľ v drevom vyhrievanej saune s kapacitou 5 – 7 osôb. 

freerider, skiing, ski

Lyžovačka

K hotelu patrí aj samostatný vlek s dĺžkou 400 m slúžiaci len pre hotelových hostí. Môžete si tak vychutnať príjemné rekreačné lyžovanie bez čakania. V prípade potreby je možné v hoteli bezplatne umiestniť a zároveň vysušiť svoju turistickú obuv a lyžiarky ako aj uložiť lyžiarsku a turistickú výstroj.  
woman, young, massage

Masáž

Pobyt si môžete spríjemniť aj masážou z rúk odborníka (službu je potrebné objednať vopred).

Fitness

Naše fitness je vybavené posilňovacou vežou s kompletným vybavením; eliptickým trenažérom a cyklotrenažérom, drobným fitness náradím a podmienkami pre strečing a jogu.

Kúpaci sud

Nie len na zimnú sezónu sme pre Vás pripravili jedinečný horúci relax priamo pod hviezdami. Vďaka vyhrievanému kúpaciemu sudu si môžete oddýchnuť s priateľmi, alebo zažiť právu romantickú atmosféru horúceho kúpeľa s Vašou polovičkou.

Kongresové služby

Hotel je ideálnym miestom pre zorganizovanie Vašich firemných prezentácií, workshopov, školení, ale aj súkromných akcií. Okrem priestorov jedálne a kaviarne ponúka hotel priestor luxusného Kráľovského salóniku s kapacitou 10 osôb. K dispozícii je kompletná audiovizuálna technika a internet.

Miestnosť pre deti

Nie len pre deti slúži miestnosť vybavená lezeckými lanami, stolným futbalom a spoločenskými hrami. K dispozícií je televízia so satelitným vysielaním.

E-Bike nabíjacia stanica

abc

https://ride.sk/spustili-sme-nabijaciu-stanicu-na-kralovej-studni/ 

badminton, sport, shuttlecocks

Požičovňa bicyklov a športových potrieb

Požičajte si u nás bicykel, nordic wolking palice, švihadlá, lopty na volejbal a futbal, frisbee, speedminton, šarkany, slackline a omnoho viac.

Prírodné ohnisko

Príjemnú náladu pri pobyte v hoteli si môžete upevniť pri táboráku a zažiť tak typickú opekačku s vôňou škvrčiacej slaninky a iných gazdovských dobrôt. V prípade nepriaznivého počasia je možné vychutnať si plápolajúci oheň pri ohnisku s prístreškom.

Športové ihrisko

Viacúčelové ihrisko poskytuje priestor na volejbal, nohejbal, frisbee, futbal a bedminton.

Jedinečná svadba

Urobte Vaše najdôležitejšie rozhodnutie na najkrajšom mieste, zažite Kráľovskú svadbu v srdci prírody.

Ponúkame Vám kompletný svadobný servis v Horskom hoteli Kráľova studňa: prenájom priestorov reštaurácie a kaviarne s kapacitou do 100 osôb catering (svadobné menu) ozvučenie a hudobná produkcia – profi Dj alebo živá hudba fotograf, kameraman, starejší slávnostná svadobná výzdoba zabezpečenie dopravy zvýhodnená cena ubytovania pre svadobných hostí Kráľovský apartmán pre mladomanželov grátis – šampanské s jahodami, neskoré raňajky na izbu Kontaktujte nás a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek.

text